Diğer Hizmetler

Ekstre Sözüne Restoran İndirimi

Kampanyaya kayıt olup*, ClubFinans Xclusive kredi kartınız ile 12 ekstre dönemi boyunca her dönem için 5,000 TL ekstre sözüne karşılık, 12 ekstre dönemi boyunca her dönem tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri restoran harcamalarınızda aylık 150 TL’ye kadar %15 indirim kazanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

EF Dil Okulları İndirimi

Dil eğitimini kültürel değişim, akademik başarı ve eğitsel gezilerle birleştirmek ister misiniz?

Detaylı bilgi için tıklayınız.

World Elite Programı VIP Ayrıcalıkları

ClubFinans Xclusive MasterCard’nızla dahil olduğunuz ‘World Elite’ programı kapsamında yurt dışındaki prestijli otellerde VIP konuk statüsünde konaklamadan, dünyaca ünlü tasarım mücevher ve giyim markalarında özel asistan eşliğinde kişisel alışveriş deneyimine, lüks cruise gemileriyle keyifli bir seyahatten iş ve özel amaçlı VIP havacılık ihtiyaçlarınıza kadar pek çok ayrıcalığa sahipsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Xclusive Kütüphane

Çok satanlardan dünya klasiklerine, çağdaş Türk edebiyatından kişisel gelişime, çocuk kitaplarından bilim kurguya, birçok kitap Xclusive Kütüphane’de!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kuru Temizleme

Yoğun bir temponuz olduğu için eşyalarınızı kuru temizlemeye bırakmak ve teslim almak için vakit bulamıyorsanız, ClubFinans Xclusive dünyasında tam size göre bir seçenek var! Kuru temizleme gerektiren kıyafetlerinizi Dry Center güvencesiyle İstanbul ili sınırları içerisindeki adresinizden alıyor, adresinize teslim ediyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Asistans

ClubFinans Xclusive dünyasının hayatı kolaylaştıran hizmetlerinde sınır yok! Aracınız arızalanıp yolda kaldığında, ya da kaza sebebiyle hareketsiz kaldığında ClubFinans Asistans Hizmetleri yanınızda!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bankacılık Hizmetleri

ClubFinans dünyasından size özel QNB Finansbank kasalarını, ücretsiz ya da çok özel fiyatlı kiralama fırsatı!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Motovale

Diyelim ki akşam aracınızla dışarı çıktınız fakat dönüşte aracınızı kullanmak istemiyorsunuz ya da kullanacak durumda değilsiniz. “Taksiye mi binsem?” diye düşünüyorsunuz ama bir yandan da aracınızı bulunduğu yerde bırakmak istemiyorsunuz. İşte tam bu durum için bir çözümümüz var: ClubFinans Motovale Hizmeti!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

BÜMED Xclusive

BÜMED Xclusive, Boğaziçi Üniversitesi’nde okumak kadar güzel!

BÜMED Xclusive, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği üyeleri için özel olarak hazırlanmış tek kredi kartıdır. Bu kartla yapacağınız her alışverişte harcamalarınızın belli bir oranı, size ek yük getirmeksizin- BÜMED'e aktarılmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.