Keyif

Xclusive ile %15 Restoran İndirimi

Yurt içi ve yurt dışı tüm restoranlarda Xclusive kredi kartı ayrıcalıklarını 15% indirim ile doyasıya yaşamanın keyfine varın.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Digiturk İndirimi

Digiturk’ün en çok tercih edilen Sporun Yıldızı, Filmin Yıldızı ve Yıldız Dolu paketlerine Xclusive ayrıcalığıyla sahip olun!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Xclusive Alfred Ekibi

Aracınızı kullanmak istemiyorsanız, gitmek istediğiniz yere kendi aracınızın rahatlığında özel şoför hizmetiyle ulaşmak istiyorsanız; aracınızın muayeneye gitmesi gerekiyorsa ancak vaktiniz yoksa Xclusive Alfred Ekibi yanınızda!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Motovale

Diyelim ki akşam aracınızla dışarı çıktınız fakat dönüşte aracınızı kullanmak istemiyorsunuz ya da kullanacak durumda değilsiniz. “Taksiye mi binsem?” diye düşünüyorsunuz ama bir yandan da aracınızı bulunduğu yerde bırakmak istemiyorsunuz. İşte tam bu durum için bir çözümümüz var: ClubFinans Xclusive Motovale Hizmeti!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Özel Şoförlü Araç Hizmeti

Kendi aracınız yoksa ya da aracınızı kullanmak istemiyorsanız, çocuğunuzu sağ salim istediğiniz yere ulaştıracak güvenilir birini arıyorsanız, tatil beldelerinde otelinize ya da uçuşunuzdan önce havaalanına rahatlıkla özel bir araçla gitmek istiyorsanız; kısacası “keşke özel şoförlü konforlu bir araba kapıma kadar gelseydi” dediğiniz anlarda ClubFinans Xclusive yanınızda! Bu hizmetimizle sizi özel şoförü olan, konforlu bir araçla istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. İster kendiniz için kullanın, ister sevdikleriniz için gönderin.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Restoran İndirimleri

Sizin için seçtiğimiz seçkin restoranlarda lezzetli yiyeceklerin keyfini çıkarın, ödemenizi ClubFinans Xclusive ayrıcalığıyla indirimli olarak yapın.

Detaylı bilgi için tıklayınız.