Seyahat

TAV Passport Kart

Havalimanında ayrıcalığın kartı TAV Passport Kart ile seyahatlerinizde de bir adım öndesiniz…

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bedava Uçak Bileti

ClubFinans Xclusive’iniz ile ETS’den uçak bileti alımlarınızı 1,500TL’ye varan Hediye Para ile bedavaya getirme fırsatı!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Duty Free Harcamalarında Taksit

İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri döviz karşılığı duty free harcamalarını ClubFinans ve ClubFinans Doctors kredi kartı sahipleri 3, ClubFinans Xclusive ve ClubFinans Xclusive Doctors kredi kartı sahipleri ise 4 taksitte ödeyebiliyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Özel Şoförlü Araç Hizmeti

Kendi aracınız yoksa ya da aracınızı kullanmak istemiyorsanız, tatil beldelerinde otelinize ya da uçuşunuzdan önce havaalanına rahatlıkla özel bir araçla gitmek istiyorsanız; kısacası “keşke özel şoförlü, konforlu bir araba kapıma kadar gelseydi” dediğiniz anlarda ClubFinans Xclusive yanınızda! Bu hizmetimizle sizi özel şoförü olan, konforlu bir araçla istediğiniz yere güvenle taşıyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Değerli ParaPuan

Uçak biletlerinizi ClubFinans kredi kartınızla aldığınızda ParaPuan’larınızın kat kat daha değerli olduğunu biliyor musunuz? ClubFinans ve ClubFinans Doctors sahipleri uçak bileti için ParaPuan’larını 3 kat, ClubFinans Xclusive ve ClubFinans Xclusive Doctors sahipleri ise 4 kat değerli kullanırlar. ParaPuan’larınızın bilet tutarınızın tümünü karşılamadığı durumda, kalan tutarı kredi kartınızdan tek çekim ya da 4 taksitle ödemeniz de mümkün.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Araç Kiralama

Havaalanı transferlerinizde, seyahatlerinizde ulaşım ihtiyaçlarınızda ya da araç kiralamaya ihtiyacınız olan her anda ClubFinans Xclusive yanınızda!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hertz İndirimi

ClubFinans Xclusive MasterCard’ınız ile “Premium Clubs” ayrıcalıkları sizi bekliyor. Hertz’den yapacağınız araç kiralamalarında %15’e varan indirim ve araç upgrade imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken online olarak kayıt olmak.

Detaylı bilgi için tıklayınız.