ClubFinanslılar araç kiralarken de ayrıcalıklı!

Araç kiralamada Avis’i tercih eden ClubFinans ve ClubFinans Xclusive sahipleri, 1 yıl boyunca tüm araç gruplarında özel indirim ve dönemsel kampanyalarla belirlenen 2 aracı cazip fiyatla kiralama ayrıcalığını elde ediyor.

Hizmetin geçerli olduğu Avis ofisleri için tıklayınız.

Ne?

ClubFinanslılara özel fiyatlarla araç kiralama imkanı sunan hizmet

Nasıl?

İndirimli araç kiralama hizmetinden faydalanmak için 0216 522 49 59 numaralı ClubFinans Hizmet Hattı’ndan 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırmanız ve hizmet bedelini ClubFinans ya da ClubFinans Xclusive kredi kartınızla ödemeniz yeterli!

Araç kiralamalarında Avis’in tüm hizmet koşulları geçerlidir.

ClubFinans kart sahipleri Avis’in liste fiyatları üzerinden özel indirimlerden faydalanır. Ayrıca, dönemsel olarak belirlenecek 2 araç için de Avis tarafından en yüksek indirim ClubFinanslılar’a özel olarak uygulanır.

Ne Zaman?

ClubFinans Hattı’ndan hafta içi: 08:30 – 19:30, hafta sonu: 10:00 – 18:00 arasında 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırarak.*

Neden?

Bir araca ihtiyacınız olduğunda, çok özel fiyatlarla araç kiralayabilmeniz için

Nerede?

Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili Avis ofislerinde.

Kim?

İndirimli araç kiralama hizmetimizden tüm ClubFinans kart sahipleri faydalanabilir.

  • *Rezervasyon iptallerinin rezervasyon saatinden en az 4 saat önce yaptırılması gerekmektedir.
  • ClubFinans müşterilerine sunulan araç kiralama hizmeti kapsamında Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur.