ClubFinans Xclusive’ liler araç kiralarken de ayrıcalıklı!

Araç kiralamada Avis’i tercih eden ClubFinans, ClubFinans Xclusive ve BÜMED Xclusive sahipleri 31 Temmuz 2017 tarihine kadar tüm araç gruplarında %25, kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarda ise %30 özel indirim ayrıcalığını elde ediyor.

Hizmetin geçerli olduğu Avis ofisleri için tıklayınız.

Ne?

ClubFinanslılara özel fiyatlarla araç kiralama imkanı sunan hizmet

Nasıl?

İndirimli araç kiralama hizmetinden faydalanmak için 0216 522 49 59 numaralı ClubFinans Hizmet Hattı’ndan 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırmanız ve hizmet bedelini ClubFinans, ClubFinans Xclusive ya da BÜMED Xclusive kredi kartınızla ödemeniz yeterli!

Araç kiralamalarında Avis’in tüm hizmet koşulları geçerlidir.

ClubFinans kart sahipleri Avis’in liste fiyatları üzerinden özel indirimlerden faydalanır.

Ne Zaman?

ClubFinans Hattı’ndan hafta içi: 08:30 – 19:30, hafta sonu: 10:00 – 18:00 arasında 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırarak.*

Neden?

Bir araca ihtiyacınız olduğunda, çok özel fiyatlarla araç kiralayabilmeniz için

Nerede?

Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili Avis ofislerinde.

Kim?

İndirimli araç kiralama hizmetimizden tüm ClubFinans kart sahipleri ve BÜMED Xclusive sahipleri faydalanabilir.

  • *Rezervasyon iptallerinin rezervasyon saatinden en az 4 saat önce yaptırılması gerekmektedir.
  • ClubFinans, ClubFinans Xclusive ve BÜMED Xclusive müşterilerine sunulan araç kiralama hizmeti kapsamında doğan tüm sorumluluklar ilgili firmaya (Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş) ait olacak olup, Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Araç kiralama hizmeti sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmeti veren firma’ya (Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş) 0212 444 2847 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.