Yurt Dışı Alışverişlerde Taksit

Yurt dışında alışveriş yapmayı seviyor, fakat geri döndüğünüzde karşılaşacağınız kredi kartı faturalarınızdan endişe mi ediyorsunuz? İşte ClubFinans Xclusive’den hayatınızı kolaylaştıracak bir başka hizmet: Yurtdışı harcamalarınıza taksit imkânı! 150 TL ve üzeri harcamalarını ClubFinans ve ClubFinans Doctors kredi kartı sahipleri 3, ClubFinans Xclusive, ClubFinans Xclusive Doctors ve BÜMED Xclusive kredi kartı sahipleriyse 4 taksitte ödeyebiliyor.

Ne?

Yasaklı sektörler*** hariç 150 TL ve üzerindeki tüm yurtdışı harcamalarınızda taksit imkânı sağlayan hizmet

Nasıl?

(0216) 522 49 59 numaralı ClubFinans Hizmet Hattı’nı arayıp kampanyaya katılabilirsiniz

ClubFinans Doctors sahibiyseniz YDCL yazıp 2273’e göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

ClubFinans Xclusive, ClubFinans Xclusive Doctors veya BÜMED Xclusive sahibiyseniz YDXL yazıp 2273’e göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Ne Zaman?

31 Aralık 2016 tarihine kadar

Neden?

Yurt dışındaki harcamalarınızı taksitlendirerek daha rahat ödemek için

Nerede?

Yurt dışında tüm ülkelerde

Kim?

ClubFinans, ClubFinans Xclusive, ClubFinans Doctors, ClubFinans Xclusive Doctors ve BÜMED Xclusive kredi kartı sahipleri

  • * Finansbank’ın 31 Aralık 2016 tarihinde kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.
  • ** Kampanyaya dahil olduktan sonra yapacağınız 150 TL ve üzeri yurtdışı harcamalarınız Türk Lirası'na çevrilerek taksitlendirilecek ve TL ödemeli ekstrenize yansıtılacaktır.
  • *** 1 Şubat 2014 itibari ile Yasal Düzenlemeler gereği gıda, yemek, akaryakıt ve telekom sektörlerindeki işlemlere taksit yapılamamaktadır. Kuyum sektöründe ise, en fazla 4 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.