ClubFinans sahiplerine müjde! Amerika’dan istediğiniz ürünleri online satın alın, Global Mağazam adresinize teslim etsin.

Değerli müşterilerimiz, Global Mağazam hizmeti 31 Ocak'ta sona erecektir. Bu tarihe dek vereceğiniz siparişlerinizde mevcut koşullar geçerli olacaktır. Size özel olarak Şubat, Mart ve Nisan ayında amerikadaniste.com sitesine ücretsiz üye olarak kargoda %10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz, standart kullanım koşulları ve Mayıs'tan itibaren geçerli üyelik ücretini www.amerikadaniste.com adresinden öğrenebilirsiniz.

ClubFinans, ClubFinans Xclusive ve BÜMED Xclusive sahiplerine sunulan Global Mağazam hizmeti ile Amerika'nın seçkin mağazalarının online satışlarından, Türkiye teslimatı veya kart kabulü olmasa bile, istediğiniz ürünü satın alırsınız, Global Mağazam adresinize teslim eder.

Bu ayrıcalıklı deneyim için;

  • www.globalmagazam.com'a her hangi bir ücret ödemeden kaydolun ve kendi Amerika adresinizi edinin,
  • Ürünleri internet sitelerinden satın alırken, teslimat adresi olarak Global Mağazam'ın size özel tahsis ettiği adresi verin,
  • Global Mağazam, paketleri bu adreste sizin için teslim alacak. Hızlı ve avantajlı fiyatlarla Türkiye'deki adresinize göndererek kapıda teslim edecek.
  • Global Mağazam hakkında bilgi almak için 0212 347 29 90 numaralı hizmet hattını arayabilirsiniz.

Global Mağazam web sitesini ziyaret etmek ve hizmetle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

  • * Global Mağazam kullanıcısı, www.globalmagazam.com sitesinden aldığı hizmetle ilgili olarak hem Türkiye'deki hem de ürünün temin edildiği ülkedeki tüm mevzuata uymakla yükümlüdür. Global Mağazam kullanıcısı hiçbir şekilde bu siteyi, yasak ya da kanun dışı ürünleri göndermek için kullanamaz. Gönderilen paketlerle ilgili doğabilecek her türlü yasal sorun ve bu sorunlardan kaynaklanabilecek cezalar tamamen kullanıcının sorumluluğu altındadır.
  • * Değeri 75 Euro'nun altında olan ve aynı üründen 3 adet ve daha fazla olmayan paketleriniz gümrük vergilerinden muaf tutulmaktadır. Gümrük işlemlerine tabi olan paketlerinizi fatura değerinin %20'si oranında vergi ödeyerek gümrük işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Amerika Lojistik Merkezi'mize ulaştığında faturası olmayan paketlerin değerini gösteren faturalar üyelerimizden talep edilir. Paketlerinizin gümrük işlemlerini siz yapabilir, ya da Global Mağazam’ın taşıyıcı partnerinden gümrük işlemlerinizi yapmak üzere gümrük komisyonculuğu hizmeti alabilirsiniz. Bu konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgiye T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın http://www.gtb.gov.tr/mevzuat/MevzuatDetay.aspx?mi=4000843 adresinden ulaşabilirsiniz.